Bezpečná veřejná vstupní schodiště

Jste majitelem či provozovatelem veřejných prostor (hotelů, škol, úřadů,…) a jaké je Vaše vstupní schodiště? je bezpečné? Splňuje všechny normy?

Schodiště by mělo splňovat několik zásadních parametru a to, být pohodlné (správná výška, hloubka a sklon nášlapu) a nemělo by klouzat. Přeci jen řešení následných úrazů neni nic veselého.

Proč si vybrat na schodiště právě keramické schodnice?

Protože ty jsou velice vhodným materiálem pro tyto provozy co se týče tvrdosti, protiskluznosti, otěru povrchu, vzhledu, možnost vytápění a mnoho dalších plusů. My máme velice dobrou zkušenost a klientům pravidelně doporučujeme schodnice z německé výroby firmy Interbau. zde práávě takové keramické tvarovky na schody vyrábějí. Tím, že v Německu mají podobné klima, jako u nás v ČR. Tak jsou tyto tvarovky pro nás více vhodné, než například z Itálie či Španělska.

Chcete schodiště od nás na klíč?

Zajistíme zaměření a konzultaci přímo na místě naším odborným technikem. Doporučíme vhodnou technologii i dlažbu. Obdržíte cenovou nabídku. Realizace je v domluveném termínu a na klíč. Máme vlastní zedníky a obkladače, takže všechny potřebná řemesla na sebe krásně navazují a realizace může proběhnout rychle a plynule.

Chcete vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat