Izolace a obložení balkonů, teras a lodžií

Kompletně na klíč vyřešíme izolace, zednické i obkladačské práce na Vašich balkonech, lodžiích i terasách. Naše postupy, materiály i montáže jsou prověřené a poskytujeme na ně dlouholeté záruky.

Kvalitní keramické dlažby, okapnice, schodnice a obložení fasád

Keramické dlažby, keramické okapnice, schodnice a obklady dodáváme od firmy Interbau Korzilius.

Tyto keramické dlažby dokáži zajistit vysoký stupeň protiskluzu. Vysoký stupeň otěru nám zajišťuje dlouhodobý vzhled a mrazuvzdornost.

Zároveň je velkou výhodou, že v jední barvě můžete mít obložený balkon, schodiště, tvorovky i obklad bazénu.

Zateplené terasy

Velmi častou stavební záležitostí, kterou pro naše klienty zajišťujeme jsou tepelně izolované terasy ad místnostmi.

Zde se stále často, ii v nových projektech dělá chyba a v důsledku toho dochází ke srážení vlkosti, plesnivění a degradaci celé terasy.

S touto problemtikou již máme dlouholeté zkušenosti a umíme ji opravit na klíč. Díky moderním technologiím se vejdeme s kompletním novým povrchem do 2 cm (tepelná izolace, izolace proti vlhkosti a dlažba)

Není nutné tedy takové terasy celé rozebírat a to včetně mnoha centimetrů betonu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Zednické a obkladačské práce

Máme vlastní tým zkušených obkladačů a zedníků, díky kterému jsme schopni zajistit kompletní realizaci na klíč, ve vysokém stnadardu provedení a bez zbytečného čekání na subdodávky.

Specializujeme se na realizace nových či rekonstrukce nefunkčních balkonů, lodží, teras, schodišť, fasádních obkladů, ploch kolem bazenů a  zateplení fasád tepelným nátěrem Temp Coat (materiál odvozený od technologie NASA).

Chytré zateplení Temp coat

Speciální termoregulační nátěr Temp Coat. Pomocí tohoto nátěru můžete vyřešit izolaci domu zvenku, izolovat problematické místa v domě (třeba promrzající verandu, plesnivějící roh v koupelně, promrzající překlad ve stropě atd.)

Tento nátěr je v tekutém stavu, má bílou barvu a aplikuje se klasickým nátěrem či nástřikem. Plní svoji funkci do doby, než ho mechanicky odstraníte. Tedy pokud nátěr neoškrábete, tak plní svoji izolační funkci.

Nahrazuje bez problémů zateplení polystyrenem či vatou. Jeho velkou výhodou je, že na toto zateplení Vám postačí jen několik milimetrů síla a zároveň propouští vlhkost, nebude tedy docházet k plesvění, jako je to třeba u jiných technologií. Vhodný i pro starší budovy, či budovy s památkovou ochranou.

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat